خانه / مهره مار / متن دعای مهره مار چیست

متن دعای مهره مار چیست

متن دعای مهره مار چیست وچگونه و توسط چه شخصی روی مهره مار خوانده شود؟ شاید این سوال خیلی از کاربران باشد که آیا باید روی مهره ها دعا خوانده شود، اگر دعا خوانده نشود تاثیر دارد یا نه؟ در جواب باید بگویم که مهره مار بدون دعا مانده یک سنگ معمولی عمل میکند و تاثیرات خیلی کمتری خواهد داشت.

اولین دعای مهره مار که هنگام جفت گیری مار ها خوانده میشود توسط یک مرتاض هندی انجام میشود دومین دعای مهره مار که اصلی ترین دعا میباشد توسط کارشناس و یکفرد خبره در زمینه علوم غریبه باید روی مهره مار اعمال شود و بنام شخص استفاده کنند در آید

طلسم مهره مار

طلسم مهره مار همان دعایی می باشد که باید روی مهره ها انجام شود ،که طلسم جزء مهمترین مراحل کار میباشد که باید  روی مهره مار بصورت کاملا حرفه ای و با یک آداب خاصی خوانده میشود.این مراحل را فروشگاه ما در هنگام خرید محصول برای شما بصورت رایگان انجام میدهد تا بتوانید از مهره های خود بیشترین کارایی را ببینید.

بنام زدن مهره مار

مراحل کار بنام زدن مهره مار اصل بدین صورت میباشد که بعد از دریافت مشخصات از مشتری و در یک زمان خاصی که قمردر عقرب نبوده این اعمال توسط کارشناس مربوط روی مهره ها انجام می شود. توجه داشته باشید که دعای مهره مار باید روی آنها خوانده شود تا  کارایی بیشتری داشته باشد.

متن دعای مهره مار

دعای مهره مار چون بصورت ورد میباشد حتما باید طبق آداب خاصی روی آنها انجام شود که به این مراحل عقد مهره مار یا اعمال مهره مار نیز می گویند شما می توانید چندین مورد از دعاهایی که روی مهره مار اعمال می شود را در زیر مشاهده فرمایید.

  • دعا برای رزق و روزی
  • دعا برای آرامش
  • دعای رونق کسب و کار 
  • دعای بخت گشایی 
  • دعا برای محبوبیت بین دیگران
  • دعا برای آشتی زن و شوهر
  • دعای مهرو محبت و…

توجه داشته باشید که تمامی این دعا ها را می توان روی یک جفت مهره مار از نوع هندی شاه کبری طبیعی انجام داد و نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای تهیه چندین مهره را نخواهید داشت . چرا مهره مار هندی شاه کبری را برایتان پیشنهاد میکنم؟ چون این نژاد تنها گونه ای از مهره ها می باشد که قابلیت دریافت چندین دعا بصورت یکجا را دارد.

 

متن دعای مهره مار چیست
متن دعای مهره مار چیست

برای مشاهده تمامی محصولات در این دسته اینجا کلیک کنید

دانلود دعای مهره مار

همانگونه که در بالا اشاره شد مهره مار دعای نوشتنی ندارد که بشود دانلود کرد و یا آن را روی کاغذی نوشت و همرا ه مهرهمار ارسال کرد، باید دعا روی مهره مار خوانده شود تا بتواند تاثیر بیشتری از خود نشان دهد.اگر دعای مربوطه روی مهره مار ها خوانده نشود در عمل هیچ تاثیری نخواهد داشت و همانند این میباشد که شما 2 عدد سنگ با خودتان حمل میکنید ولی بعد از خواندن دعا و افسون مهره مار وبعد از گذر چند مدت استفاده مداوم از مهره مار میتوانید که تاثیرات و قدرت فوق العاده ی آنها پی ببرید.

جهت مشاره رایگان در مورد مهره مار و خرید آن میتواند اینجا کلیک کنید یا با شماره 09195916264 تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند در کمترین زمان ممکن پاسخ گویی سوالات شما باشند و در صورت تمایل به خرید می توانید سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت کنید تا برایتان ارسال شود.

توجه داشته باشید که تمامی محصولات اصل بوده و با ضمانت نامه کتبی برایتان ارسال می شود و شما همان هزینه محصول را پرداخت می نمایید و هیچ هزینه اضافی از بابت دعای مهره مار و هزینه پست پرداخت نخواهید کرد هزینه ارسال بسته ها به تمام نقاط ایران کاملا رایگان می باشد.

ابتدا محصول خود را سفارش دهید سپس بعد از دریافت بسته در شهر خودتان هزینه آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

جهت سفارش مهره مار اصل هندی از لینک خرید زیر میتوانید استفاده کنید و یا برای مشاوره رایگان قبل از خرید با شماره 09195916264 تماس حاصل فرمایید

سفارش مهره مار
سفارش مهره مار

برای مشاهده مقاله مرتبط با مطلب متن دعای مهره مار چیست میتونید از لینک دعای مهره مار استفاده کنید

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

خواص مهره مار

خواص مهره مار

فواید خواص مهره مار اصل خواص مهره مار یکی از زیر شاخه های اصلی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *